About

 

Hej!

 
Mam na imię Monika.
Zawsze chętnie śledziłam wiele blogów, kanałów na YouTube, kont na Instagramie, zawsze fascynowali mnie inni ludzie, to jak bardzo różnić się mogą od siebie. Ostatnio naprawdę wiele się zmieniło, jeśli chodzi o to, jacy jesteśmy. Jesteśmy coraz odważniejsi, nie boimy się pokazywać prawdziwych siebie, walczymy o swoje prawa i po prostu szczęście. Długo myślałam o tym, czy zacząć tworzyć swojego bloga, ale za każdym razem myślałam sobie: ale o czym chcesz pisać i co pokazywać, słońce (tak, w myślach mówię do siebie pieszczotliwie)? Przecież jest tyle blogów, tyle tych wszystkich ludzi, którzy chcą coś pokazać, więc nie ma tu miejsca jeszcze na ciebie.
Ale tak jak napisałam wyżej – każdy z nas jest inny i jeśli będziemy mieli odwagę być sobą, a nie iść według dyktowanego, wyidealizowanego schematu, to naprawdę znajdzie się wiele wyjątkowych rzeczy, którymi warto się podzielić.

Ja od dziś próbuję być jedną z tych odważnych, więc zapraszam.

Kilka słów o mnie: 
Mam 20 lat i mieszkam w Krakowie (kocham to miejsce!).
Kocham też modę, uczę się projektowania ubioru i temu głównie się poświęcam.
Mam duży tyłek i małe cycki.
I duże okulary też mam.

Kto mnie inspiruje?

Od lewej: Audrey Hepburn, Dita von Teese, Magdalena Kanoniak, Ulyana Sergeenko, Jared Leto, Marilyn Monroe, Beyoncé Knowels.

Więcej dowiecie się z czasem 🙂

Zapraszam!